Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Hlavní sponzor klubu: SKM ZRUČ n. S. TENNISLINE, Leoš Fiala
Vážení sportovní přátelé,

   spolek SKM Zruč nad Sázavou TENNISLINE z.s. je zručským spolkem pod vedením p. Ing. Leoše Fialy, který pořádá nejen ve Zruči nad Sázavou různé zábavné a sportovní akce. Historie spolku začala pořádáním sportovních akcí pod hlavičkou Tennisline. Zkušenosti tak staví na pořádání největších tenisových, stolnětenisových nebo basketbalových akcí v rámci ČR a nejen ČR.

   Poslední roky SKC Zruč nad Sázavou z.s. se nesou v duchu pořádání turnajů finské hry mölkky. SKM je pořadatelem a aktivním účastníkem nejen republikových, evropských ale i světových šampionátů! Ve Zruči SKM disponuje i vlastním kurtem s názvem MARAKANA. Za SKM stojí nejen Leoš Fiala, ale i početná skupina zručeských nadšenců a aktivních sportovců.

   Náš oddíl SKM sponzoruje v návaznosti na Tennisline jakožto hlavního pilíře při zakládání a rozvoji oddílu SKC Zruč nad Sázavou - stolní tenis. Tennisline je tak dlouhodobým štítkem ligového A-týmu. Děkujeme.

Zdroj: http://www.zazrucveselejsi.cz/

Hlavní sponzor klubu: Město ZRUČ NAD SÁZAVOU

   Město Zruč nad Sázavou se rozkládá v údolí řeky Sázavy u přehrady Švihov. Největší ikonou města je gotický zámek, který prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí a nabídl tak mnoha turistům i domorodcům nádherný náhlad do nejen na zručskou krajinu ale i do zručské historie. Současné zastupitelstvo v čele se starostou p.Mgr.Martinem Hujerem věnuje okolí velikou péči a taktéž se snaží podporovat kulturní život ve městě, do kterého patří i stolní tenis.

   Zruč nad Sázavou poskytuje našemu oddílu krásné, moderní zázemí v podobě vlastní sportovní haly a každým rokem přispívá na činnost klubu tisícovou částkou. Děkujeme.

Zdroj: http://www.mesto-zruc.cz/


Hlavní sponzor klubu: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Vážení sportovní přátelé,

   RABBIT Trhový Štěpánov a.s. je mateřskou společností holdingu RABBIT CZ. Spolu se svými dceřinnými společnostmi jde o ryze českou společnost s 24-letou tradicí v chovu, zpracování a distribuci vepřového, hovězího, drůbežího, králičího masa a vajec. Její činnost navazuje na rozsáhlou produkci rostlinné výroby svých 8 dceřinných společností hospodařících na výměře více než 17 000 ha zemědělské půdy. Dále využívání koncentrované výroby dvou podniků živočišné výroby a agrochemických služeb. Má k dispozici také výrobnu krmných směsí.

   Ke zpracování produkce má ve své struktuře dvě porážky drůbeže, dvě prážky vepřového, jednu porážku hovězího, dvě výrobny uzenářských výrobků a porážku králíků. Prodej vedle exportu a prodeje v supermarketech pomáhá zajišťovat vlastní maloobchodní síť 100 malých prodejen provozovaných RABBITEM, 13 prodejen pod řízením Jatek Český Brod a 6 prodejen ve správě Skaličanu. Celé podnikání holdingu vyplývá z vertikálně propojených činností, které na sebe navazují a nabízí zákazníkovi kompletně prověřený řetězec výrobku z pole až na jeho stůl.

   Spolupráce se společností RABBIT je druhou z nejdelších partnerství našeho oddílu a stolního tenisu ve Zruči. Spolehlivý regionální podnik se zasloužil například o vybavení nebo oblečení našich celků. Děkujeme.

Zdroj:http://www.rabbit.cz/


Další sponzor klubu: Řeznictví RABBIT
Vážení sportovní přátelé,

   Řeznictví RABBIT je značkou pro maloobchodní síť prodejen drůbež-maso-uzeniny společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Řeznictví RABBIT dnes obsahuje téměř 100 vlastních obchodů po celé České republice, kde zákazník může najít kvalitní, čerstvé a hlavně prověřené české maso, uzeniny všeho druhu za velice dobré ceny.

   Sortiment řeznictví RABBIT nabízí kuřecí maso a králičí maso z vlastní produkce, vepřové maso, hovězí maso a uzeniny z holdingu RABBIT. Tento sortiment má vedle skvělé ceny i jedinečnou výhodu, že jde o prověřené produkty, které jsou po celou dobu pod kontrolou pěstitele-chovatele-zpracovatele-prodejce v jednom = RABBIT CZ. Na pultech prodejen je k dostání i krůtí, kachní, rybí maso, vejce, mléčné produkty, koření a další doplňkový sortiment.

   Oddílu SKC řeznictví nabízí zajímavé, voňavé a chutné ceny na veškeré akce pořádané oddílem či jeho členy ve stolním tenise a zároveň i některé z akcí SKST Vlašim. Děkujeme.

Zdroj:http://www.reznictvirabbit.cz/


Další sponzor klubu: PIVKOVICE a.s.
Vážení sportovní přátelé,

   Pivkovice a.s. jsou součástí holdingu RABBIT CZ a.s. a pod vedením ředitele Jiřího Kamarýta se zabývá hospodařením na několika tisících hektarech v Jižních Čechách, chovem krav na mléko a chovem kuřecích brojlerů pro svého hlavního partnera, RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Děkujeme za podporu.

Zdroj:http://www.pivkoviceas.cz/


Další sponzor klubu: PREDA CZ, s.r.o.
Vážení sportovní přátelé,

   Firma PREDA CZ, s.r.o. je regionálním distributorem výrobků společnosti HYPRED (Francie) pro kraj Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Jihočeský a kraj Vysočina od roku 2006

   HYPRED, patřící do skupiny ROULLIER GROUP je významným světovým výrobcem chemických prostředků pro dezinfekci, čištění, a hygienu v zemědělství (program FARM) a dopravě (program TRANSNET). Děkujeme za podporu.

Zdroj:http://www.preda.cz/


Další sponzor klubu: Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura prostřednictvím titulu Můj klub

   vydatně podporuje práci s mládeží v našem klubu. Tato výzva je zaměřena na systematickou sportovní přípravu mladých sportovců co do nákladů na tréninky, turnaje i zápasy. Děkujeme.


Další sponzor klubu: Za Zruč Veselejší
Vážení sportovní přátelé,

   Za Zruč Veselejší je spolkem přátel Zruče nad Sázavou, který se pod vedení Leoše Fialy zasluhuje nejen o pořádání řady sportovních i kulturních akcí ve Zruči nad Sázavou, ale počínaje svým založením, v roce 2014 i hnutím, které se dostalo do Zastupitelstva města Zruč nad Sázavou.

   Vedle stolního tenisu ZZV věnuje svůj čas i pořádání turnajů ve finské hře mölkky, mariáši nebo kadoročnímu štafetovému maratónu.

Zdroj:http://www.zazrucveselejsi.cz/


Mediální - partner klubu: ZRUČSKÉ noviny
Mediální - partner klubu: SVOBODA.info
Sportovní ceny - partner klubu: RESPO Vlašim

   RESPO Vlašim je pod vedením Stanislava Slabého nejspolehlivějším a nejvyhlášenějším regionálním dodavatelem sportovních cen a pohárů na různé sportovní akce. V širokém sortimentu si vybere každý pořadatel jakékoli akce, který se navíc může spolehnout na rychlou a přesnou práci a přípravu cen.

Zdroj: http://www.pohary.cz/


Děkujeme partnerům:


Média:

SKC Zruč nad Sázavou z.s. IČ 26516233, Sad míru 788, Zruč n. S.

Autor: Václav Herout Editor: František Herout


Facebook, instagram Editor: Pavel Škopek Editor: Dominik Babka