Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Generální sponzor klubu: TENNISLINE, Leoš Fiala
Vážení sportovní přátelé,

   byli bychom velice rádi, že kdyby jste navštívili naše: internetové stránky firmy TENNISLINE – Leoš Fiala. Naše firma již více než deset let podniká v oblasti sportu. Hlavní náplní je organizace sportovních podniků, včetně jejich marketingového zabezpečení, s hlavním zaměřením na soutěžení mládeže a charitativní akce.

   Za poměrně krátkou dobu naší existence jsme se podíleli na uspořádání téměř stovky sportovních akcí, v převážné většině mládežnických. Celá řada námi pořádaných akcí má mezinárodní charakter.

   Nebráníme se ani pořádání prestižních VIP akcí, firemních dnů, společenských večerů, sportovních soustředění a různých netradičních soutěží.

   Tennisline je generálním partnerem zručského stolního tenisu již od počátku jeho nejslabnější éry, kdy vydatně podporoval mládež a to trvá až dodnes s důrazem na ligový A-tým.

Zdroj: http://www.tennisline.cz/

Hlavní sponzor klubu: Město ZRUČ NAD SÁZAVOU

   Město Zruč nad Sázavou se rozkládá v údolí řeky Sázavy u přehrady Švihov. Největší ikonou města je gotický zámek, který prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí a nabídl tak mnoha turistům i domorodcům nádherný náhlad do nejen na zručskou krajinu ale i do zručské historie. Současné zastupitelstvo v čele se starostou p.Mgr.Martinem Hujerem věnuje okolí velikou péči a taktéž se snaží podporovat kulturní život ve městě, do kterého patří i stolní tenis.

   Zruč nad Sázavou poskytuje našemu oddílu krásné, moderní zázemí v podobě vlastní sportovní haly a každým rokem přispívá na činnost klubu tisícovou částkou. Děkujeme.

Zdroj: http://www.mesto-zruc.cz/


Další sponzor klubu: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Vážení sportovní přátelé,

   RABBIT Trhový Štěpánov a.s. je mateřskou společností holdingu RABBIT CZ. Spolu se svými dceřinnými společnostmi jde o ryze českou společnost s 24-letou tradicí v chovu, zpracování a distribuci vepřového, hovězího, drůbežího, králičího masa a vajec. Její činnost navazuje na rozsáhlou produkci rostlinné výroby svých 8 dceřinných společností hospodařících na výměře více než 17 000 ha zemědělské půdy. Dále využívání koncentrované výroby dvou podniků živočišné výroby a agrochemických služeb. Má k dispozici také výrobnu krmných směsí.

   Ke zpracování produkce má ve své struktuře dvě porážky drůbeže, dvě prážky vepřového, jednu porážku hovězího, dvě výrobny uzenářských výrobků a porážku králíků. Prodej vedle exportu a prodeje v supermarketech pomáhá zajišťovat vlastní maloobchodní síť 100 malých prodejen provozovaných RABBITEM, 13 prodejen pod řízením Jatek Český Brod a 6 prodejen ve správě Skaličanu. Celé podnikání holdingu vyplývá z vertikálně propojených činností, které na sebe navazují a nabízí zákazníkovi kompletně prověřený řetězec výrobku z pole až na jeho stůl.

   Spolupráce se společností RABBIT je druhou z nejdelších partnerství našeho oddílu a stolního tenisu ve Zruči. Spolehlivý regionální podnik se zasloužil například o vybavení nebo oblečení našich celků.

Zdroj:http://www.rabbit.cz/


Další sponzor klubu: Řeznictví RABBIT
Vážení sportovní přátelé,

   Řeznictví RABBIT je značkou pro maloobchodní síť prodejen drůbež-maso-uzeniny společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Řeznictví RABBIT dnes obsahuje téměř 100 vlastních obchodů po celé České republice, kde zákazník může najít kvalitní, čerstvé a hlavně prověřené české maso, uzeniny všeho druhu za velice dobré ceny.

   Sortiment řeznictví RABBIT nabízí kuřecí maso a králičí maso z vlastní produkce, vepřové maso, hovězí maso a uzeniny z holdingu RABBIT. Tento sortiment má vedle skvělé ceny i jedinečnou výhodu, že jde o prověřené produkty, které jsou po celou dobu pod kontrolou pěstitele-chovatele-zpracovatele-prodejce v jednom = RABBIT CZ. Na pultech prodejen je k dostání i krůtí, kachní, rybí maso, vejce, mléčné produkty, koření a další doplňkový sortiment.

   Oddílu SKC řeznictví nabízí zajímavé, voňavé a chutné ceny na veškeré akce pořádané oddílem či jeho členy ve stolním tenise a zároveň i některé z akcí SKST Vlašim.

Zdroj:http://www.reznictvirabbit.cz/


Další sponzor klubu: Za Zruč Veselejší
Vážení sportovní přátelé,

   Za Zruč Veselejší je spolkem přátel Zruče nad Sázavou, který se pod vedení Leoše Fialy zasluhuje nejen o pořádání řady sportovních i kulturních akcí ve Zruči nad Sázavou, ale počínaje svým založením, v roce 2014 i hnutím, které se dostalo do Zastupitelstva města Zruč nad Sázavou.

   Vedle stolního tenisu ZZV věnuje svůj čas i pořádání turnajů ve finské hře mölkky, mariáši nebo kadoročnímu štafetovému maratónu.

Zdroj:http://www.zazrucveselejsi.cz/


Další sponzor klubu: PREDA CZ, s.r.o.
Vážení sportovní přátelé,

   Pivkovice a.s. jsou součástí holdingu RABBIT CZ a.s. a pod vedením ředitele Jiřího Kamarýta se zabývá hospodařením na několika tisících hektarech v Jižních Čechách, chovem krav na mléko a chovem kuřecích brojlerů pro svého hlavního partnera, RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Zdroj:http://www.pivkoviceas.cz/


Další sponzor klubu: PREDA CZ, s.r.o.
Vážení sportovní přátelé,

   Firma PREDA CZ, s.r.o. je regionálním distributorem výrobků společnosti HYPRED (Francie) pro kraj Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Jihočeský a kraj Vysočina od roku 2006

   HYPRED, patřící do skupiny ROULLIER GROUP je významným světovým výrobcem chemických prostředků pro dezinfekci, čištění, a hygienu v zemědělství (program FARM) a dopravě (program TRANSNET).

Zdroj:http://www.preda.cz/


Obchodní - partner klubu: TTSTAR - shop

   Výhradním dodavatelem vybavení na stolní tenis je v našem oddílu již několik let Zdeněk Zaspal spolu s Františkem Plačkem. TTStar-shop je výhradním prodejcem značky Joola v České republice, pořádá řadu prestižních turnajů TT Stars a v ročníku 2016/2017 připravil účast v Extralize mužů. Pro náš klub nám TT Star-shop garantuje nižší ceny na sportovní vybavení.

Zdroj: http://www.ttstar-shop.cz/

Kulinářský - partner klubu: OBČERSTVENÍ POHODA, Jiří Krčmář

   Jméno Jiří Krčmář zná v okrese Kutná Hora snad každý zkušený hráč, který pamatuje i nedávnou historii. Pod jménem Jiří Krčmář se každému vybaví začátky stolního tenisu ve Zruči nad Sázavou, v pozdějších letech tým SK Řendějov a hlavně pohodový obchodník s občerstvením, podle kterého se také jmenuje jeho občerstvení POHODA.

   Pan Jiří Krčmář ze své lásky k nám a tomuto sportu ve Zruči nad Sázavou stará o to, abysme my, A-tým, měli při zápasech co pít a po zápase i co jíst. A jelikož nám moc chutná, velice mu za to děkujeme. Občerstvení POHODA je bufetem sportovní haly, který funguje od postavení této budovy.

Mediální - partner klubu: ZRUČSKÉ noviny
Mediální - partner klubu: SVOBODA.info
Sportovní ceny - partner klubu: RESPO Vlašim

   RESPO Vlašim je pod vedením Stanislava Slabého nejspolehlivějším a nejvyhlášenějším regionálním dodavatelem sportovních cen a pohárů na různé sportovní akce. V širokém sortimentu si vybere každý pořadatel jakékoli akce, který se navíc může spolehnout na rychlou a přesnou práci a přípravu cen.

Zdroj: http://www.pohary.cz/

Další sponzor klubu: QUALEZEM, s.r.o.

   Ostravská společnost s ručením omezeným, QUALEZEM, se zabývá dodávkami stavebních celků pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství. Společnost QUALEZEM s.r.o. je na trhu více než 12 let, stále si udržuje dost silnou pozici v provádění zakázek, aby mohla kvalifikovaně vykonávat zadané práce. Společnost disponuje vlastním vozovým parkem, provozním areálem se skladovými a manipulačními prostory a mechanismy, kterými lze provádět jakékoli druhy zemních prací.

Zdroj: http://www.qualezem.cz/


Děkujeme partnerům:


Média:

SKC Zruč nad Sázavou z.s. IČ 26516233, Sad míru 788, Zruč n. S.

Autor: Václav Herout Editor: František Herout


Facebook, instagram Editor: Pavel Škopek Editor: Dominik Babka