SKC Zruč n.S. RABBIT "B" - Sokol Týnec n.L. 7:11
22.2.2014 17:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
    Poslední únorový víkend mělo Béčko znovu problémy se složením sestavy. Do sestavy se vrátila Věra Škopková, ale chyběli Lukáš Bleha, který hrál za A-tým, Lukáš Kučera, který měl pracovní povinnosti, a z osobních důvodů i Libor Budjač. Věru tak v sobotním utkání na stolech Týnec n.L. doplnila trojice hráčů Céčka Marek Němec, Zdeněk Jandejsek a Václav Herout. Domácím chyběl Richard Valenta, kterého nahradil Radek Novotný.

O osudu utkání víceméně rozhodly čtyřhry. Dvojice Marek Němec, Václav Herout mohla proti Petru Mošnovi se Stanislavem Moravcem jen překvapit a to se nepovedlo. Bod se čekal od Věry Škopkové se Zdeňkem Jandejskem proti dvojici Marek Brunclík, Radek Novotný. Bohužel nepřišel. Další ránou byla hned první dvouhra, ve které Václav Herout nestačil na Marka Brunclíka. Věra Škopková si v pohodě poradila s Radkem Novotným, ale Marek Němec se Stanislavem Moravcem ani Zdeněk Jandejsek s Petrem Mošnou neuspěli a stav byl už 5:1 pro domácí. Mírná šance se objevila následně, když Václav Herout bez problémů porazil Radka Novotného a Věra Škopková v pěti setech Stanislava Moravce. Marek Němec sice prohrál s Petrem Mošnou, ale Zdeněk Jandejsek porazil Marka Brunclíka, přestože prohrával 1:2 a 5:10 (pozn. v zápise je chybně uveden výsledek 4. setu), a snížil tak na 4:6. Ovšem následovaly tři jasné zápasy pro domácí. Výhry Stanislava Moravce s Václavem Heroutem a Petra Mošny s Věrou Škopkovou nepřekvapily, ale to, že Marek Němec neuhraje ani set na Marka Brunclíka, se nečekalo. Radek Novotný už své poslední dva zápasy vzdal, ale desátý domácí bod přidal s velkým přehledem Petr Mošna s Václavem Heroutem. Na závěr si ještě Věra Škopková poradila s Markem Brunclíkem a Zdeněk Jandejsek nestačil na Stanislava Moravce.

Béčko tak odehrálo již třetí utkání bez výhry. Naštěstí ztrácejí i týmy na dalších místech v tabulce a tak se stále poměrně v pohodě drží na příčkách zajišťujích Play Off.