Zbraslavické Béčko vzdorovalo jen do poloviny utkání
SKC Zruč n.S. "C" - Sokol Zbraslavice "B" 10:4
09.04.2011 09:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Václav Herout
    Prvním týmem, který začal boje v Play Off, byl v sobotu 9. dubna dopoledne C-tým. Proti svému semifinálovému soupeři Sokolu Zbraslavice "B" si Céčko věřilo a nevyužilo ani služeb Tomáše Herouta.

Úvodní čtyřhry domácí zvládli bez větších problémů, ale hned v prvních dvouhrách začali bojovní hosté nepříjemně kousat. Marek Němec, který byl po ránu mírně "na ránu", si neporadil s Josefem Břečkou a Václav Herout prohrával 0:2 s Jaroslavem Malinou. Nakonec však zvládl zápas dovést do pátého setu, v jehož nervózní koncovce byl úspěšnější. Poté překvapivě prohrál Vláďa Vávra s Josefem Fuchsem 0:3. Naštěstí domácí vedení udržel Zdeněk Jandejsek výhrou nad Lubošem Jandíkem. Vašek Herout poté zvládl zápas s Josefem Břečkou, i když musel ve čtvrtém setu odvrátit několik setbolů soupeře. Následně však hosté snížili na 5:4, když Vláďa Vávra prohrál s Jaroslavem Malinou a Zdeněk Jandejsek s Josefem Fuchsem, když ve třetím setu neproměnil mečbol.

Domácím se začalo v hlavách objevovat první utkání v základní části, kdy ve Zbraslavicích po úspěšných čtyřhrách utkání nakonec prohráli. Naštěstí se probudil Marek Němec a soustředěným výkonem přehrál Luboše Jandíka, poté Vláďa Vávra našel účinnou zbraň na Josefa Břečku a Zdeněk Jandejsek napravil své předchozí zaváhání a s Jaroslavem Malinou naopak otočil z 0:2 na 3:2. V dobrém výkonu pokračoval Marek Němec, který porazil Josefa Fuchse, a tečku za utkáním udělal Václav Herout hladkým vítězstvím nad Lubošem Jandíkem. Konečný stav tady 10:4.

Druhé utkání se bude po dohodě soupeřů hrát ve Zbraslavicích již v pátek 15. dubna od 19:30.