SKC Zruč n.S. "B" - Sokol Týnec n.L. 11:7
Odkaz:
Hráč zápasu:
Pavel Jandejsek
    Proti družstvu z Týnce nad Labem nastoupilo Béčko "ve vyhnanství" ve sportovní hale ve Zbraslavicích. Stejně jako proti Klučovu chyběli Pavel Škopek a Leoš Fiala. Poprvé tak v letošní sezóně dostal za Béčko příležitost Zdeněk Jandejsek.

Hned v úvodních čtyřhrách se nováček podílel na prvním bodu domácích. Společně s Tomášem Heroutem porazili dvojici Moravec, Brunclík. Druhá dvojice Libor Budjač, Pavel Jandejsek poprvé v sezóně našla přemožitele ve dvojici Mošna, Valenta. Ve dvouhrách však domácí dominovali. Hosté až do stavu 8:3 bodovali jen přes Zdeňka Jandejska. Za tohoto stavu přistoupil Tomáš Herout mírně lehkovážně k zápasu s Petrem Mošnou. Vedl 2:1 na sety a ve čtvrtém setu odvrátil několik setbolů, vypracoval si mečbol, ale ten neproměnil. Pátý set byl již jednoznačnou záležitostí hostující jedničky. Libor Budjač však následně nezaváhal proti Marku Brunclíkovi a Tomáš Herout získal vítězný bod s Richardem Valentou. Jedenáctý bod na závěr ještě získal Pavel Jandejsek.

Díky tomuto vítězství a ztrátám ostatních družstev se Béčko posunulo na 2. místo tabulky. Na vedoucí Benešov ztrácí 4 body a stejný náskok má i na pátý TJ Klučov.