SKC Zruč n.S. "B" - Kostelec n.Č.l. "B" 12:6
17.10.2010 10:30 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Tomáš Herout
    V neděli 17.10.2010 čekali SKC souboje proti týmům Sokola Kostelec n.Č.l. Soupeř vypustil utkání "A"-týmu a postavil nejlepší, co měl k dispozici, za "B".

Domácí zvládli obě čtyřhry. Tomáš Herout a Pavel Škopek porazili dvojici Milan Čihák, Miroslav Vacek a Pavel Jandejsek s Václavem Heroutem vyhráli nad Romanem Burdou s Theodorem Röhrlem. V úvodních dvouhrách hosté srovnali na 2:2, když Václav Herout prohrál s Romanem Burdou a Pavel Škopek nezvládl koncovku pátého setu s Milanem Čihákem. Dvoubodové vedení vrátili domácím Pavel Jandejsek a Tomáš Herout. Následně přehrál Pavel Škopek Romana Burdu a Pavel Jandejsek prohrál s Milanem Čihákem. Navýšení vedení na 7:3 poté zařídili Tomáš Herout výhrou nad Miroslavem Vackem a Leoš Fiala, který po skončení utkání "A"-týmů vystřídal Václava Herouta a porazil Theodora Röhrla.

Následovali dva vyrovnané zápasy, ve kterých si soupeři body rozdělili. Pavel Jandejsek prohrál s Romanem Burdou a Tomáš Herout porazil Milana Čiháka. Leoš Fiala a Pavel Škopek poté hladkými výhrami rozhodli o zvýšení na 10:4 a tedy domácím vítězství. V poslední sérii ještě Tomáš Herout uzavřel svůj skvělý výkon hladkou výhrou s Romanem Burdou, Leoš Fiala prohrál v koncovce pátého setu s Milanem Čihákem, Pavel Škopek také v pěti setech porazil Miroslava Vacka a Pavel Jandejsek vzdal Theodoru Röhrlovi, což znamenalo konečné skóre 12:6.