Béčko nestačilo na Benešov ani v domácím prostředí a končí druhé
SKC Zruč n.S. "B" - Sokol Benešov "A" 7:9
Konání:
30.4.2011 17:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
    Poslední dubnový večer nastoupilo Béčko k druhému utkání finálové série krajské soutěže 2. třídy proti Sokolu Benešov. Po prohře v Benešově by muselo Béčko doma zvítězit, aby si vynutilo pokračování finálové série. V sestavě nahradil Leoš Fiala Pavla Jandejska.

Do čtyřher poslalo Béčko jiné dvojice než v dosavadním průběhu Play Off a v jednu chvíli to vypadalo, že to byl dobrý tah. Dvojice Libor Budjač, Tomáš Herout vedla v pátém setu nad dvojicí Zrcek, Dohnal 7:2, ale prohrála 7:11. Protože Leoš Fiala a Pavel Škopek nepřekvapili proti dvojici Loudín, Váňa, prohrávalo Béčko po čtyřhrách 0:2. Ve dvouhrách byl znovu neporazitelný Petr Loudín. Jako první to odnesl Leoš Fiala. První bod pro domácí získal Pavel Škopek, který porazil Miroslava Zrcka. Vyrovnání se čekalo od dvojice Tomáš Herout a Libor Budjač. Tomáš vedl s Miroslavem Váňou 1:0 a 2:1 v koncovce pátého setu však měl pevnější nervy a přesnější ruku soupeř. Mezi tím Libor Budjač vyhrál 3:0 s Jaroslavem Dohnalem a Pavel Škopek nezískal ani set s Petrem Loudínem. Za stavu 2:5 napravil své předchozí zaváhání Tomáš Herout, který bez větších potíží porazil Miroslava Zrcka. Béčko srovnalo stav na 5:5 zásluhou Libora Budjače, který vyhrál nad Miroslavem Váňou 3:1, a Leoše Fialy, který přehrál 3:0 Jaroslava Dohnala.

Srovnání stavu přineslo mírný optimismus a vypadalo to, že by se vývoj mohl otočit. Tomáš Herout na Petra Loudína nestačil, ale Libor Budjač prolomil svoji smolnou sérii s Miroslavem Zrckem a porazil ho 3:0. Následující zápasy se ukázaly jako klíčové. Leoš Fiala proti Miroslavu Váňovi začal dobře, ale první set nedotáhl do konce. Ve druhém setu ještě srovnal, ale pak už zápas patřil soupeři. Pavel Škopek srovnal na 7:7 výhrou nad Jaroslavem Dohnalem. V dalších dvou zápasech se Libor Budjač proti Petru Loudínovi a Leoš Fiala proti Miroslavu Zrckovi snažili získat alespoň bod, aby utkání pokračovalo. Oba prohrávali 0:2. Oba získali v koncovce třetí set. Od Libora to bylo všechno, ale Leoš dovedl zápas do pátého setu. V něm mu utekl začátek, prohrával 0:4. Sice ještě dokázal srovnat na 4:4, ale pak hostující hráč znovu odskočil a náskok si již udržel do konce, čímž získal pro Benešov devátý bod znamenající postup hostujícího celku do krajské soutěže 1. třídy.

Béčko tak končí v premiérové sezóně v krajské soutěži 2. třídy na 2. místě, čímž překonalo předsezónní očekávání.