V prvním finálovém utkání Béčko na Benešov nestačilo
SKC Zruč n.S. "B" - Sokol Benešov "A" 5:10
Konání:
23.4.2011 17:00 venku
Odkaz:
Hráč zápasu:
    Týden po zvládnutém semifinále s Klučovem čekalo Béčko finále Play Off proti vítězi základní části Sokolu Benešov. První utkání série se hrálo v Benešově v sobotu 23. dubna. Domácí nastoupili v kompletním složením a hostům chyběl Leoš Fiala, který nastoupil za Áčko.

Úvodní čtyřhry patřily domácímu celku, který potvrdil, že je v této disciplíně v soutěži nejlepší. Úvodní dvouhry byly hodně vyrovnané. Libor Budjač proti Miroslavu Zrckovi nevyužil ve čtvrtém setu dva mečboly a nakonec prohrál 10:12 v pátém setu. Tomáš Herout proti Miroslavu Váňovi naopak koncovku pátého setu zvládl a získal pro Béčko první bod. Poté Pavel Škopek bez problémů přehrál Jaroslava Dohnala, ale Pavel Jandejsek nestačil na exligového Petra Loudína. Na 4:4 srovnali Libor Budjač, který tentokrát úspěšně odvrátil mečboly Miroslava Váni, a Tomáš Herout po výhře 3:1 nad Jaroslavem Dohnalem. Bohužel to bylo naposledy, kdy bylo Béčko se soupeřem v kontaktu. Pavlové Škopek a Jandejsek nepřekvapili proti Petru Loudínovi a Miroslavu Zrckovi a domácí vedli 6:4. Na rozdíl jediného bodu ještě snížil Libor Budjač výhrou nad Jaroslavem Dohnalem, ale Tomáš Herout nepřekvapil proti Petru Loudínovi a domácí znovu vedli o dva body. Šanci alespoň na remízu mohli zachránit Pavel Škopek a Pavel Jandejsek. Bohužel Pavel Škopek neproměnil proti Miroslavu Zrckovi čtyři setboly v prvním setu, což ho poznamenalo i do dalšího průběhu zápasu, který prohrál 2:3. Pavel Jandejsek vedl s Miroslavem Váňou v prvním setu 10:8, ve druhém 9:3, ani jeden set však nevyhrál a prohrál 0:3. Za stavu 9:5 už byly naděje na úspěch jen v rovině teorie. Libor Budjač sice překvapil Petra Loudína v prvním setu, ale nakonec prohrál 1:3, což znamenalo konečný výsledek 10:5 pro domácí celek.

Druhé utkání série čeká Béčko v domácím prostředí v sobotu 30. dubna a v sestavě nahradí Pavla Jandejska Leoš Fiala. Béčko se bude snažit zvítězit a vynutit si rozhodující utkání, které by se hrálo 1. května v Benešově.