Oslabené Béčko nestačilo na lídra soutěže
SKC Zruč n.S. "B" - Sokol Benešov "A" 7:11
26.03.2011 17:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Tomáš Herout
   Poslední víkend v základní části hostilo Béčko celky z Benešova. V sobotu do sportovní haly dorazil A-tým, současný lídr soutěže, v plné síle. Domácím chyběla hned trojice hráčů: Leoš Fiala hrál za A-tým, Pavla Jandejska nepustily k utkání pracovní povinnosti a Libor Budjač byl nemocen. Dvojici Tomáš Herout, Pavel Škopek tak doplnili Václav Herout a Zdeněk Jandejsek.

Ve čtyřhře dvojice Tomáš Herout, Pavel Škopek stejně jako v minulém utkání v Tupadlech neudržela vedení 2:0 a prohrála 2:3. Václav Herout a Zdeněk Jandejsek neměli proti dvojici Loudín, Váňa žádnou šanci a prohráli 0:3. Ve dvouhrách se pak o udržení kontaktu se soupeřem starali Tomáš Herout a Pavel Škopek. Za zmínku stojí vítězství Tomáše Herouta nad loni třetiligovým Petrem Loudínem, ve kterém Tomáš vedl nejdříve 2:0 a 10:9, v dalším setu vedl dokonce 10:5, ale oba sety prohrál. V pátém setu již Tomáš naprosto dominoval a vyhrál ho 11:3. Bohužel Václav Herout a Zdeněk Jandejsek měli k bodu hodně daleko a tak hosté bez problému dokráčeli k vítězství.

Toto utkání tak definitivně rozhodlo, že Béčko skončí v základní části na druhém místě. Soupeřem v Play Off mu bude Klučov, který ve víkendových utkáních potvrdil roli favorita.