SKC Zruč nad Sázavou - Sokol Kutná Hora 9:9
16.10.2010 17:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
Daniel Nevřela
   Právě kutnohorský Sokol, který během léta posílil o třetiligového navrátilce Petra Uhera, by měl být hlavním soupeřem našeho kádru v souboji o postup. Hosté přijeli do Zruče v plném složení a s poměrně dobrou formou. SKC postrádalo jen Jiřího Kamarýta, kterého nahradil Leoš Fiala ml.

Právě Leoš Fiala spolu s Františkem Heroutem vedli ve druhé zápasové čtyřhře již 2:0 a 9:7, ovšem svůj zápas prohráli. Následně pak důležitou pětisetovou bitvu prohrál i Fanda Herout s Petrem Uherem. Právě tento dvojzápas byl pro osud utkání nejspíše nejpodstatnější, protože zanechal na domácím hráči značnou psychickou újmu. V následujících zápasech pak předvedl naprosto podprůměrný výkon, s kterým při kvalitě soupeře nemohl uspět. Naopak skvěle tým podržel Daniel Nevřela, který vybojoval hned dva pětisetové zápasy s Uherem a Maruščákem a o jehož body se domácí mohli velice slušně opřít. Pozadu nezůstal ani Karel Šmidt, který i přes prohru s jedničkou Hory, Petrem Uherem, nakonec svou třetí výhrou v utkání přidal záchranný remizový bod v koncovce pátého setu s Radkem Štusem. Bohužel žádný bod nepřidal ani dnes Leoš Fiala, který se stále ještě zajíždí v nové soutěži. V zápase s Liberským mohl získat potenciální 10.bod domácích, ovšem neproměnil svůj velký náskok ve druhém setu a v pátém setu byl úspěšnějším jeho soupeř.

Velice vyrovnané utkání tak vyvrcholilo spravedlivou remízou a někteří naši hráči mají do příštího souboje určitě co napravovat (já).