Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Dne: 28.02.2010
Áčko i bez jedničky Šmidta dokázalo porazit Týnec n.S. a potvrdilo tak první příčku
SKC Zruč nad Sázavou - KST Týnec n.S. 11:7
Konání:
28.02.2010 10:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
   V nedělním dopoledním utkání přivítal náš celek druhý tým tabulky, Týnec n.S.. Ten přijel ve své plné sestavě, a v zápase se ukázalo, že proti našemu týmu oslabeného o Karla Šmidta má šanci.

Domácí do zápasu postavili ověřenou čtyřhru Herout F., Kamarýt, ovšem taktický záměr nevyšel a tento pár narazil na dvojici Balata, Kašpárek. S vyjímkou prvního setu zápas získali na svou stranu, což se ovšem nepodařilo Leoši Fialovi s Pavlem Jandejskem, kteří prohráli se silnější dvojicí hostí: Hameta, Staněk.

Již první dvouhry přinesly první překvapení. Tím největším se stal první zápas utkání: Leoš Fiala - Oldřich Hameta. Jasným favoritem byl hostující hráč, nicméně nechal se zaskočit odvážnou hrou Leoše, který po vítězství v prvních dvou setech dokázal zabojovat i ve čtvrtém a zvítězit 3:1. V dalším utkání se štěstí obrátilo, když Jirka Kamarýt prohrál 0:3 s Ondrou Staňkem. Ovšem jeho zaváhání v zápětí napravil Pavel Jandejsek, který rozjel svoje pětisetové utkání a porazil Vladimíra Balatu 3:2. Další bod přidal František Herout se svým jmenovcem Kašpárkem a stav 4:2 se zdál být příznivý.

Soupeř měl šanci nejen utkání vyrovnat, ale dokonce se i dostat do vedení. Po prohře Kamarýta s Hametou se stav posunul na 4:3 a následné dvě vyrovnané utkání Herouta s Balatou a Fialy s Kašpárkem byly otázkou. Domácím se ovšem podařilo získat oba dva tyto body, čímž nahradili následující prohru Jandejska s Hametou. Důležitým zápase byl duel F.Herout - Hameta. Oldřich Hameta totiž sahal při nápomoci potřebného štěstí po výhře, když vedl v pátém setu 10:8, ovšem Fanda Herout set otočil a zvítězil tak 3:2, čímž zajistil domácím desátý bod. K výhře tým také nasměroval Jiří Kamarýt dvěma body a díky tomu si mohl dovolit Pavel Jandejsek nastoupit s menším nasazením do zápasu s Kašpárkem, který se velice dobře rozehrál.

A-tým si tak udržel první místo a ještě k tomu podstatně navýšil svůj náskok, který činí již propastných 19 bodů. Čtvrtá pozice potencionálního soupeře zůstává stále nesmírně otevřená a rozhodovat se o ní bude nejspíše až v posledním kole.