01.11.2009 10:30 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
   Listopad nám otevřelo utkání našeho A-týmu, který přivítal TJ Klučov, průběžně čtvrtý tým tabulky. Hosté přijeli bez svého čtvrtého hráče Chlumského, jinak v nejsilnější sestavě. Domácím se bohužel nepodařila jedna čtyřhra, když dvojice Šmídt, Fiala nedotáhli zápas do vítězného konce a nakonec se z výhry 3:2 radoval Petr Martin a David Kurel. Naproti tomu Herout s Kamarýtem neměli nejmenší problém a svou čtyřhru vyhráli.

Hned první kolo přineslo další prohru domácích. Pavel Jandejsek, který si stále zvyká na nový potah, nestačil na Petra Martina a se smůlou prohrál 0:3. Zároveň si málem velké problémy udělal i Karel Šmídt, když prohrával s Josefem Martinem 1:0 9:5, ovšem dokázal otočit a vyhrát. Pětisetovou bitvu nabídlo klání Jiřího Kamarýta s Davidem Kurelem, kdy byl úspěšnější domácí hráč a dokázal vybojovat vítězství v pátém setu. V prvních dvou utkání se vedl nejvíce suverénně František Herout, který si poté nadělal velké problémy s Petrem Martinem, když vedl již 2:0 na sety a 6:3. Domácí hráč povolil a nakonec se musel bát o výsledek a zachraňovat neporazitelnost v pátém setu. V dalších zápasech si polepšil Pavel Jandejsek, když ho nakopla výhra s Josefem Martinem, Jiřím Ševčíkem a nakonec prohrál jen za rozhodnutého stavu 2:3 s Davidem Kurelem. Suverénní byl dnes Karel Šmídt, který již nepovolil žádné velké překvapení a udržel si svoji víkendovou vítěznout sérii, stejně tak i Jiří Kamarýt, kterého v posledním utkání proti Ševčíkovi vystřídal Leoš Fiala, ovšem bohužel prohrál v koncovce pátého setu.

A-tým si tedy stoprocentně udržel svou první pozici, když přidal do tabulky dalších šest bodů a drží výborné skóre 76:14. Další utkání se koná za 14 dní a opět na domácí půdě, kdy tým přivítá Týnec n.L. a Sokol Čáslav.