SKC Zruč nad Sázavou - Sokol Čáslav 15:3
16.11.2009 10:30 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
    V neděli dopoledne naši hráči přivítali tým Čáslavi. Hosté přijeli značně oslabeni, bez Jana Lövla a Zdeňka Zikmundy. Domácím zase scházel Karel Šmidt. Čtyřhry se nám velice povedly. Jiří Kamarýt s Pavlem Jandejskem porazili bez problémů střídajícího Čížka s Cyrusem a František Herout s Leošem Fialou skvěle přehráli Beňuše se Sosnovcem. Začátek utkání se pak domácím se štěstím povedl. Jiří Kamarýt dokázal vyhrát 3:2 s Martinem Sosnovcem, díky výbornému obratu v pátém setu, kdy prohrával 0:3 a vyhrál 11:3. Hned po něm uspěl i Pavel Jandejsek, který porazil jedničku hostí, Petra Beňuše stejným výsledkem.

Utkání se příliš nepovedlo Leoši Fialovi ml., který prohrál postupně jak s Cyrusem 1:3, Sosnovcem a dál těsně s Beňušem 2:3. František Herout odehrál tři utkání, kdy v každém ztratil jeden set. Neporazitelnost si udržel i Jiří Kamarýt, který oplývá skvělou formou i Pavel Jandejsek, který svou formu sice neustále hledá, nicméně se štěstím dokázal uhrát potřebné tři body za tří zápasů.

Poslední sérii zápasů soupeř za rozhodnutého stavu vzdal a náš tým tak prodloužil vítěznout sérii na sedm zápasů a dále se tak drží na prvním místě.