SKC Zruč nad Sázavou - Sokol Benešov "B" 13:5
27.02.2010 17:00 doma
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
   Již několik dnů dopředu, bylo všeobecně známo, že Benešov nebude mít na tento zápas dostatek hráčů. Bohužel by bylo velice složité najít náhradní termín, a tak přijelo béčko Benešova jen ve třech. Právě proti tomu týmu nastoupil náš výběr, který postrádal první tři hráče své soupisky. Svou letošní premiéru si tak v KP2 odbyl Tomáš Herout, Zdeněk Jandejsek a střídající Vašek Herout.

K jediné čtyřhře nastoupil Okresním přeborem prověřený pár Leoš Fiala ml. a Vašek Herout. Ti i přesto, že prohrávali 0:2 dokázali stav vyrovnat, ovšem v pátém setu na soupeře nestačili v koncovce a z vítězství se tak radoval Hrazdíra s Košařem. Hned v následující dvouhře byl k vidění strhující pětisetový zápas Zdeňka Jandejska s Jiřím Hrazdírou. Ke smůle domácích Zdenda pátý set nezvládl a neprolomil tak metu prvního bodu v KP2. V dalších zápasech si již naši hráči vedli přesvědčivě, když prohrál jen Zdeněk Jandejsek své zbývající dvě utkání a střídající Vašek Herout s Jiřím Hrazdírou. Vítězství ovšem potvrdily dobré výkony ostatních tří hráčů, včetně Pavla Jandejska a Leoše Fialy ml.

Áčko tak zvládlo další zápas a zároveň vyzkoušelo své potenciální posily. Nutno uznat, že z toho konkurzu by prošel nejspíše jen Tomáš Herout, nicméně budeme držet palce i B-týmu v Play off a přát jim, aby si tuto soutěž mohli za rok zahrát.