Zápas v Moravském Krumlově se Tennislinu nevyvedl a prohrál zde 10:5!
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - MK Řeznovice 5:10
20.9.2020 10:00
Odkaz:
Hráč zápasu:
-
    Do nedělního zápasu nastupoval Tennisline ve stejné sestavě, jako den předem, tedy Fanda, Pavel, Dan a Tom. Hosté nastoupili bez Filáka, kterého ale zastoupil Pečinka, což nebývá neobvyklé. Zruč zamíchala hned se čtyřhrami, protože Škopíno se po chladné noci v hotelu necítil ve své kůži. Proto přenechal lukrativní místo v deblu vedle Fandy Danovi a sám nastoupil s Tomášem. První zmiňovaná deblová dvojice ale bohužel nestačila na dobře hrajícího Horáka s Pečinkou a kapitulovala 3:1. Za to Tom s Pavlem byli pro Musila s Bílou velmi nepříjemní. Tomášovy nepříjemnosti z anťáku doplněné Škopínovými „pastylárnami“ ze sendviče kazily život soupeřovi natolik, že si dokráčely pro vítězství 3:2! Stav 1:1!

Již v prvním kole dvouher ale začaly domácí Řeznovice Středočechům utíkat. Dan se v zápase s Bílou hodně trápil, ale nakonec zužitkoval své mnoholeté zkušenosti a soupeře udolal v pátém setu. Bohužel kromě vítězství si odnesl i zranění svalu na hrající ruce, které ho provázelo celým zbytkem zápasu. Fanda mezitím bojoval s Horákem, jenž předváděl fantastickou hru. Zručský kapitán na Horáka nestačil a odešel s porážkou 3:1. Škopíno se v zápase s Pečinkou dlouho hledal, prohrával již 2:0 na sety. Dokázal se vrátit do hry, dotáhl utkání do pátého setu, ale v něm měl již navrch domácí sportovec. Tomášova obrana na Musila fungovala pouze set, a tak ani on bod pro zručskou enklávu nepřidal. Stav 4:2!

Horák dále válcoval zručské opory, tentokrát vystavil stopku Danovi, kterého porazil 3:0. Naději pro hosty přinesl Fanda, který přetlačil Pečinku poměrem 3:1, ale tento štafetový kolík nepřevzal do svých paží Škopíno, poněvadž podlehl Musilovi taktéž 1:3. Extraligový trenér žen Jindřich Bíla prokázal, že hru na obranu ovládá a Tomášovi nenabídl žádný prostor pro vyniknutí – stav 7:3!

S Tennislinem to už vypadalo špatně, ale nevzdával se. Nicméně Dan po boji prohrál s Pečinkou a rozdílové manko se zvyšovalo. Fanda se dostal do hry a porazil Musila 3:0, Škopíno proti Bílovi nabídl hodně vlažný výkon, který ale, světe div se, stačil a uspěl poměrem 3:2. Horák s Tomášem kontroloval hru, a tak měli Řeznovice jistou remízu – stav 9:5!

Danovo zranění mu nedovolilo nastoupit do posledního zápasu s Musilem a tak z jistoty remízy Řeznovic se rázem stala výhra Řeznovic!

SKC si tedy odváží z moravského víkendu jednu výhru a jednu porážku, což naplnilo plán. Příští víkend nás čeká Tišnov a Brno doma, kde rozhodně chceme bodovat a uděláme pro to všechno. Doufejme tedy, že nám situace ohledně Covidu dovolí hrát, a že se v sobotu 3.10 a v neděli 4.10 všichni společně potkáme ve Spolkovém domě. Přijďte nás povzbudit!